Jednym z czołowych artykułów cieszących

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Jednym z czołowych artykułów cieszących

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z pionierskich przedsiębiorstw na rynku internacjonalnym i krajowym, proponującym wysokiej jakości, innowacyjne akcesoria budowlane oraz meblowe. Co więcej jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, zapewniającą wysoką homogeniczność struktury detalu. Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu punktach i zapewniające maksymalną wygodę i poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty międzynarodowe, tworzące wytyczne do słusznego jej funkcjonowania.

Jednym z czołowych artykułów, cieszących się ogromną popularnością nie tylko w naszym kraju, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z początkowych na rynku odznacza się progresem technologicznym i wykorzystaniem najnowszej wiedzy w aspekcie odlewów ciśnieniowych. Jej unikalność polega na dołożeniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej silne właściwości antymikrobiologiczne używające system i własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje w takim razie bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o jakim mowa stosowane jest w głównej mierze w branży meblowej, głównie w sąsiedztwie lokalizacji https://fam-to.pl/pl/9676-2/ powiązanych z medycyną oraz żywnością. Stanowi koncepcję, umożliwiającą efektywne ograniczenie występowania, jak oraz roznoszenia mikroorganizmów gramdodatnich, gramujemnych, wszelkiego rodzaju alg i grzybów pleśniowych oraz drożdżowych.

Pomysł własne wykorzystanie odnajduje na każdego rodzaju powierzchni, wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj między innymi o klamkach drzwiowych oraz okiennych, użytkowanych codziennie przez znaczne ilości pracobiorców czy Klientów. Co istotniejsze, na domenie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ uzyskać można wszystkie szczegółowe informacje oraz skontaktować się z agentem firmy, z chęcią prezentującym szeroką propozycję. Artykuł wspomniany powyżej jest godny uwagi firm, jakie stawiają na odkrywcze rozwiązania, bezpieczeństwo oraz trwałość.

Komentarze: 2


noavatar.png
Krupski 2020-07-21

Przeważnie na wybuchu czerwca spadali do nas na latko

noavatar.png
Wojnarowicz 2020-07-22

Wcześniej niemal rok po ożenku dociągnęli rodzicielami czarownej córeczki, zaś po dwóch latkach podrostka.

Top