CGA800
297 PLN
137 PLN
Kup

5/5
Formexplode zrecenzowane przez 44 osób, ocena 5 / 5
  • Aminokwasy rozgałęzione BCAA
  • Wysoka dawka L-argininy
  • Szybkie efekty
  • Atrakcyjna cena

Formexplode

Atletyczna budowa ciała, mocno zarysowane pod skórą mięśnie i minimalny procent tkanki tłuszczowej są zwykle dziełem wielogodzinnych sesji na siłowni. Kulturyści muszą dźwigać ciężary i wciąż dbać o swoją muskulaturę, aby wyglądać idealnie. Do tego dochodzi prawidłowa dieta sprzyjająca właściwemu rozrostowi mięśni oraz spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Jak przyspieszyć wzrost mięśni i budowę pożądanej sylwetki? Odpowiedzią jest rewolucyjna formuła FormExplode.

Skład FormExplode

Tworząc FormExplode jego producent zadbał o to, aby skład suplementu jak najlepiej wpływał na tempo przemiany materii w organizmie. Wykorzystał więc substancje naturalnie występujące w naszym ciele i odpowiadające za szybkie rezultaty w procesie budowania mięśni. W składzie FormExplode znajdziemy BCAA, kreatynę, L-argininę oraz L-karnitynę. Wszystko w postaci rozpuszczanego w wodzie proszku, który jest jeszcze bardziej skondensowany i łatwo przyswajalny dla organizmu ludzkiego.

Już po zażyciu jednej dawki FormExplode i dostarczeniu do swojego organizmu BCAA, kreatyny, L-argininy i L-karnityny tłuszcz jest natychmiast niszczony. Nie wyparowuje on z ciała człowieka, ale zamienia się w mięśnie, na dodatek pięknie wyrzeźbione. Codzienne przyjmowanie preparatu FormExplode powoduje, że organizm jest wprowadzany w stan ciągłego kreowania muskulatury i spalania zbędnego tłuszczu.

Unikalne składniki FormExplode są doskonale znane kulturystom. BCAA to aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, których organizm człowieka nie wytwarza samodzielnie, dlatego należy je dostarczyć wraz z posiłkami lub suplementami diety, np. FormExplode. Warto stosować BCAA przy treningu na masę mięśniową oraz przy walce z nadwagą. BCAA to m.in. leucyna, izoleucyna i walina, które stanowią około 25 proc. składu białek w mięśniach. Biorą aktywny udział w redukcji tkanki tłuszczowej i stymulowaniu układu hormonalnego, w tym hormonu wzrostu. Bez wątpienia BCAA ma korzystny wpływ na organizm osoby trenującej i może stanowić zapasowe źródło energii dla mięśni podczas długotrwałego wysiłku.

Kreatyna to kolejny element w składzie FormExplode. Odpowiada ona za uruchamianie wielu reakcji w organizmie i prowadzi do zwiększonego gromadzenia się wody w komórkach i zwiększenia napięcia wewnątrzkomórkowego. Warto stosować ją przy treningu na masę mięśniową i na siłę, zwłaszcza przy szczupłej budowie ciała, kiedy mężczyzna chciałby w końcu zyskać mięśnie, Kreatyna to suplement, który w sposób kompleksowy wspomaga trening i pozwala na przyspieszenie tempa przyrostu masy mięśniowej. Wielokrotnie w testach naukowych prowadzonych przez ekspertów na całym świecie, potwierdzano pozytywny wpływ kreatyny na wzrost mięśni i wydolność. Mięśnie po FormExplode, w którym zawarta jest kreatyna, będą nasycone nią i silniejsze.

L-arginina to aminokwas stymulujący wydzielanie hormonów w organizmie, przyspieszających tempo rozpadu tkanki tłuszczowej, co pomocne jest przy walce z nadwagą. Dodatkowo wpływa ona korzystnie na syntezę białka. Pomoże w pozbyciu się otyłości brzusznej i wzmocni siłę mięśniową.

L-karnityna zalecana jest przy walce z nadwagą i przy odczuwalnym braku energii. To jeden ze składników mięśni, niezbędny w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. L-karnityna składa się z dwóch aminokwasów - metioniny i lizyny, które wspomagają mięśnie w wysiłku fizycznym. Powoduje, że komórki tłuszczu są transportowane do mitochondriów komórkowych, gdzie są spalane i zamieniane na energię.

Efekty stosowania FormExplode

Zawodowi kulturyści z Warszawy nie wierzyli, że można zyskać nawet 10 kg mięśni i atletyczne, umięśnione ciało praktycznie bez wysiłku. Ćwiczenia na siłowni to dla nich codzienność i jedyna droga do pożądanej muskulatury.

Testy kliniczne przeprowadzone na grupie mężczyzn, którzy wcześniej bez oczekiwanych skutków próbowali nabrać mięśni, przekonały ich do tego, że FormExplode to specyfik skuteczny w działaniu. Osoby biorące udział w teście zyskały średnio po 10 kg mięśni i straciły tyle samo tkanki tłuszczowej. Opinie dotyczące FormExplode potwierdzają, że regularne jego zażywanie pozwala na utratę zbędnego tłuszczu i przekształcenie go w tkankę mięśniową.

Bez względu na kondycję fizyczną, wiek i czas spędzany na siłowni, już po tygodniowym zażywaniu nowej formuły FormExplode, wszyscy testerzy zauważyli wyraźną różnicę w swoim wyglądzie. Skład FormExplode powoduje, że można wyrzeźbić swoje ciało bez względu na to, jak wygląda się w chwili obecnej. Nie jest to odżywka, która w chemiczny sposób reguluje przemiany materii w organizmie. Wręcz przeciwnie, to nowa, zdrowa i w pełni naturalna formuła dająca ekstremalnie szybki przyrost masy mięśniowej. Warto wypróbować ją na sobie, jeśli chcemy przyspieszyć tempo metabolizmu, spalić zbędny, zalegający pod skórą tłuszcz i w stosunkowo krótkim czasie zamienić go w mięśnie.

U niektórych osób po tygodniowym stosowaniu FormExplode przybyło nawet 5 kg mięśni. To wynik zadziwiająco korzystny, zwłaszcza, że z FormExplode budowa muskulatury naszego ciała nie wymaga wyrzeczeń i hektolitrów potu wylanych na siłowni. Wystarczy zwyczajna aktywność fizyczna, aby szybko uzyskać ciało godne greckiego herosa.  

Co nasi klienci mówią o Formexplode?

„Tabletki CGA800 zamówiłam z czystej ciekawości, jednak nie spodziewałam się, że faktycznie pomogą mi schudnąć. Przyjmowałam dwie tabletki dziennie, a po skończeniu opakowania, waga wskazała 5 kg mniej. Polecam suplement CGA800.”

5/5

Monika

„Wcześniej stosowałam tabletki na odchudzanie z zieloną kawą, ale musze przyznać, że czysty kwas chlorogenowy działa o wiele skuteczniej. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem tabletek odchudzających to polecam CGA800.”

4/5