Czy feromony Strong Magnet to afrodyzjak?

Czy feromony Strong Magnet to afrodyzjak?

Stosowanie feromonów Strong Magnet wpływa również na Twoje zachowanie. Dzięki nim będziesz się zachowywał bardziej swobodnie, staniesz się przebojowy i pewny siebie. Tą różnicę zauważą osoby w Twoim otoczeniu. Feromony zapewnią Ci pozytywny odbiór Twojej osoby przez znajomych, współpracowników oraz kobiety.

Feromony Strong Magnet wpływają na sferę podświadomości, pobudzając podwzgórze. Nie działają jak typowy afrodyzjak. Ich wpływ na umysł pozwala przechytrzyć naturę, tak abyśmy stali się atrakcyjni i pożądani przez płeć przeciwną. Kobiety, gdy spotykają mężczyznę stosującego feromonu odczuwają silne pożądanie, są skoro do flirtu i nawiązywania nowych znajomości.

Nie tylko dla singli

Preparaty z feromonami pozwalają również ożywić związek, nie są przeznaczone tylko dla singli. Jeśli w ostatnim czasie, temperatura w Twojej sypialni drastycznie spadła, nie czekaj, ale już teraz sięgnij po feromony. Zagwarantują Ci takie doznania seksualne jak na początku znajomości.

Feromony Strong Magnet nie uzależniają i nie wywołują podrażnień ani reakcji alergicznych na skórze. Mogą być bezpiecznie stosowane przez każdego mężczyznę.