Czy feromony Strong Magnet działają?

Czy feromony Strong Magnet działają?

Feromony to substancje chemiczne, które są naturalnie wydzielane przez organizmy żywe. W  świecie zwierząt związki te stanowią podstawę komunikacji zapachowej. Samiec jest zdolny do odnalezienia osobnika przeciwnej płci nawet z odległości kilku kilometrów. To feromony determinują sposób łączenia się par w okresie godowym. Człowiek też wytwarza odpowiednie dla swojego gatunku feromony, co jednoznacznie potwierdziły badania naukowe przeprowadzone w 1986 roku przez naukowców z USA.

Feromony u ludzi

Organizm ludzki wytwarza feromony w minimalnych ilościach, jednak specjaliści opracowali sposób produkcji syntetycznych feromonów. W ten sposób uzyskana substancja to ten sam androstenon, który wydziela człowiek.  Stosowanie feromonów Strong Magnet pozwala znacznie poprawić potencjał seksualny i odmienić swój wizerunek.

Jak działają feromony Strong Magnet?

Feromony męskie Strong Magnet silnie działają na podświadomość osób w naszym otoczeniu. Skoro wiemy, że za uczucia w głównej mierze odpowiada mózg i produkowane przez niego związki chemiczne, możemy w ten sposób przechytrzyć naturę.  Stosując Strong Magnet w prosty sposób możesz zmienić pierwsze wrażenie, jakie wywołujemy na nowo poznanej osobie.  Jesteśmy postrzegani jako osoby bardziej przyjazne, wrażliwe, atrakcyjne i pewne siebie.  Mężczyźni, którzy stosowali feromony Strong Magnet przyznają, że potrafią one w dużym stopniu odmienić życie i pozbyć się nieśmiałości oraz kompleksów.